Ubytování Chorvatsko s bazénem

Hledáte pro svoji dovolenou v Chorvatsku apartmán, dům vilu s bazénem? Vyberte si široké nabídky "ubytování s bazénem Chorvatsko".

vila s bazénem Rogoznica

Vila s bazénem Rogoznica Ražanj

Vila s bazénem 8 x 3,5 x 1,7 metrů Rogoznica Ražanj má celkovou kapacitu 10 lůžek k dispozici jsou 4 ložnice, 2x kuchyně a 2x obývací pokoj, 3x koupelna a dvě terasy a z jedné je výhled na moře.

luxusní vila Brač

Luxusní vila s bazénem Brač Bobovišća na Moru

Luxusní vila s bazénem 13 x 5.5 x 1,4 metrů Brač Bobovišća na Moru má celkovou kapacitu 8 osob a disponuje 2x obývací pokoj 1x kuchyně a jídelna, 5x ložnicí a má 3 koupelny. Voda v bazénu je sladká.

dům s bazénem Umag

Rodinný dům s bazénem Umag Zambratija

Rodinný dům s bazénem 10 x 5 x 1,35 metrů Umag Zambratija má celkovou kapacitu 10 lůžek a je vhodný pro rodiny s dětmi. Dům má 3x ložnici, 3x kuchyň, 3x koupelnu.

Crikvenica s bazénem

Apartmány s bazénem Crikvenica Dramalj

Apartmány s bazénem Crikvenica Dramalj bazén se sladkou vodou 6 x 3 x 1,3 metrů v objektu jsou tyto ubytovací jednotky 1x apartmán 5 lůžek, 3x apartmán pro 4 osoby, 1x apartmán 3 lůžka a 3x studio pro 3 osoby.

Pag s bazénem

Rodinné apartmány s bazénem Pag Povljana

Rodinné apartmány s bazénem Pag Povljana bazén se sladkou vodou 10 x 5 x 1,5 metrů v domě jsou 2 apartmány s kapacitou 4 lůžka dále apartmán pro 6 osob a pro 5 lidí a studio pro 2 osoby.

Trogir s bazénem

Apartmány přímo u moře s bazénem Trogir Seget Vranjica

Apartmány s bazénem 10 x 3 x 1,8 metrů přímo u moře Trogir Seget Vranjica mají kapacitu 1x apartmán pro 7 osob, 1x apartmán pro 5 lidí, 1x apartmán pro 4 osoby a jeden apartmán s kapacitou 3 lůžka. Voda v bazénu je sladká.