Ubytování Trogir - Chorvatsko riviera Trogir ubytování

Chorvatsko Dalmácie Trogir ubytování apartmány a domy autem vlastní doprava v soukromí přímo u moře nebo v blízkosti pláže.

>>>>> zadat poptávku <<<<<

  Tipy ubytování Trogir apartmány recenze

 • Trogir ubytování

  Ubytování Trogir

  Tip na ubytování v Trogiru 100 metrů od oblázkové pláže s kapacitou 8 lůžek, k dispozici je obývací pokoj, kuchyně, 3x ložnice a 2x koupena. Zdarma klimatizace, úvaz na loď, pračka, parkoviště. Ubytování je možné i se psem za poplatek.

 • Trogir apartmány

  Trogir apartmány

  Apartmánový dům Trogir 40 metrů moře, apartmány mají kapacitu 6 lůžek 4+2 a 4 lůžka 2+2 a s terasou nebo balkonem s výhledem na moře. Recenze klientů 4,4 z 5.

 • Trogir přímo u moře

  Ubytování Trogir přímo u moře

  Dalmácie ubytování přímo u moře v městě Trogir v domě s kapacitou 12 lůžek, 6x ložnice, 6 koupelna dva obývací pokoje a dvě plně vybavené kuchyně s myčkou nádobí. Pláž je od domu ve vzdálenosti 15 metrů a centrum Trogiru 1,3 km. K dispozici je i bazén se sladkou vodou. Cena již od 400 € / pronájem domu na den.


Ubytování Trogir, soukromé apartmány, domy a vily - Chorvatsko Trogir dovolená 2021

Volné ubytování Trogir soukromé apartmány (apartmani) nebo vily s bazénem pro vaší dovolenou Trogir 2021 přímo u moře s výhledem na Jadran nebo si zvolte ubytování apartmány s úvazem na loď či možností ubytovat domácího miláčka filtr vyhledávání nabízí více 20 možností různého výběru apartmánu v Trogiru.

 • Trogir
 • Apartmány Trogir
 • Ubytování Trogir