Ubytování Crikvenica - Chorvatsko riviera Crikvenica ubytování

Chorvatsko Kvarner Crikvenica ubytování apartmány a domy autem vlastní doprava v soukromí přímo u moře nebo v blízkosti pláže.

  Tipy ubytování Crikvenica apartmány recenze

 • Crikvenica ubytování

  Ubytování Crikvenica

  Tip na ubytování v Crikvenici 100 metrů od oblázkové pláže apartmán 2+2 plus je možná jedna přistýlka, s klimatizací a s výhledem na moře a možnost ubytování se psem za poplatek. Přečtěte si nezávislé recenze klientů 4,4 z 5. Cena již od 71 € za apartmán / noc.

 • Crikvenica

  Crikvenica apartmány

  Apartmán Crikvenica 250 metrů od písčité pláže má kapacitu 8 lůžek s možností dítěte do 4 let nad kapacitu zdarma. V apartmánu je k dispozici klimatizace, dětská postýlka a internetové připojení a parkovací místo u objektu. Cena již od 75 € za celý apartmán a jednu noc.

 • Crikvenica přímo u moře

  Ubytování Crikvenica přímo u moře

  Ubytování přímo u moře v městě Crikvenica nabízí 4 apartmány a 2 studia, a od moře a oblázkové pláže je vzdálené 20 metrů s možností úvazu na loď. Je zde možný pobyt se psem za příplatek. Celková kapacita tohoto domu v Crikvenici je 18 lůžek a cenová relace je od 51 € recenze 4,3 z 5.


Ubytování Crikvenica, soukromé apartmány, domy a vily - Chorvatsko Crikvenica dovolená 2021

Volné ubytování Crikvenica soukromé apartmány (apartmani) nebo vily s bazénem pro vaší dovolenou Crikvenica 2021 přímo u moře s výhledem na Jadran nebo si zvolte ubytování apartmány s úvazem na loď či možností ubytovat domácího miláčka filtr vyhledávání nabízí více 20 možností různého výběru apartmánu v Crikvenici.

 • Crikvenica
 • Apartmány Crikvenica
 • Ubytování Crikvenica