Ubytování Novi Vinodolski - Chorvatsko riviera Novi Vinodolski ubytování

Chorvatsko Kvarner Novi Vinodolski ubytování apartmány a domy autem vlastní doprava v soukromí přímo u moře nebo v blízkosti pláže.

  Tipy ubytování Novi Vinodolski apartmány recenze

 • Novi Vinodolski ubytování

  Ubytování Novi Vinodolski

  Tip na ubytování Novi Vinodolski apartmán pro šest osob má obývací pokoj, jídelnu, vybavenou kuchyni, tři ložnice a čtyři koupelny. Z velké terasy je nádherný výhled na moře.

 • Novi Vinodolski

  Novi Vinodolski apartmány

  Dva čtyřlůžkové apartmány v místě Vinodolski se nacházení 120 metrů od moře a mají výhled na moře z terasy. K dispozici je bezplatné parkování. Recenze najdete v popisu ubytování.

 • Novi Vinodolski přímo u moře

  Ubytování Novi Vinodolski přímo u moře

  Ubytování přímo u moře v městě Novi Vinodolski je od moře vzdálené 10 metrů a nabízí dva apartmány s celkovou kapacitou 11 lůžek 4+1 a 4+2 a terasu s výhledem na moře. Centrum města je vzdálené 600 metrů.


Ubytování Novi Vinodolski, soukromé apartmány, domy a vily - Chorvatsko Novi Vinodolski dovolená 2021

Volné ubytování Novi Vinodolski soukromé apartmány (apartmani) nebo vily s bazénem pro vaší dovolenou Novi Vinodolski 2021 přímo u moře s výhledem na Jadran nebo si zvolte ubytování apartmány s úvazem na loď či možností ubytovat domácího miláčka filtr vyhledávání nabízí více 20 možností různého výběru apartmánu v Novi Vinodolski.

 • Novi Vinodolski
 • Apartmány Novi Vinodolski
 • Ubytování Novi Vinodolski