Robinsonáda Chorvatsko

Robinsonáda Chorvatsko

Chorvatské robinzonády najdeme většinou na malých ostrovech či ostrůvcích nebo na osamělých místech na pevnině. To proto, že ve většině případů se jedná o bývalé rybářské domky, které byly přestavěny na rekreační objekty. Jak už sám název napovídá, robinzonáda je místo určené pro vyznavače klidu a soukromí v bezprostřední blízkosti moře a krásných oblázkových pláží. Zároveň je ale potřeba si uvědomit, že tento styl ubytování není vhodný pro každého, protože nabízí jen omezené možnosti technických výdobytků moderní doby, např. ledničku na plyn, použití solárních panelů na ohřev vody či výrobu elektřiny, nutnost šetřit vodou, není zde možnost připojit se k internetu apod. Na robinzonádu jezdí ti turisté, kteří se potřebují odreagovat od pracovního stresu, každodenního shonu, přelidněných měst a touží prožít krásné a klidné chvíle odpočinku na liduprázdém místě. Dovolená na robinsonádě je úžasným, výjimečným a nezapomenutelným zážitkem, pro který se mnoho turistů vrací zpět na jedinečné chorvatské robinzonády.

Robinzonské pobyty v Chorvatsku 2018

Robinzonáda Pašman
Robinzonáda Pašman rybářský domek u moře Donje More

Rybářský domek přímo u moře Donje More (Pašman) s kapacitou 5 osob. V tomto domku je k dispozici také klimatizace a WIFI. Pobyt se psem je možný.

Robinzonáda Uvala Vitane
Robinzonáda Pašman rybářský domek u moře Uvala Vitane

Rybářský domek přímo u moře Uvala Vitane (Pašman) s kapacitou 6 osob. Pobyt se psem je možný. Možnost zapůjčení motorového člunu za poplatek.

Robinzonáda Uvala Kobiljak
Robinzonáda Pašman rybářský domek u moře Uvala Kobiljak

Nejžádanější robinsonská dovolená v naší nabídce. Možnost zapůjčení motorového člunu za poplatek. Kapacita domu je 6 osob pobyt se psem není možný.

Robinsonáda Dugi otok

Robinzonáda Dugi otok

V lokalitě Dugi otok nabízíme více jak 29 rybářských domů. Mezi nejvyhledávanější patří robinsonské pobyty na ostůvku Lavdara.

Robinsonáda Lošinj

Robinzonáda Lošinj

V nabídce najdete robinzonské pobyty v rybářských domech v těchto lokalitách Studenčić a Vinodarska.


Robinsonáda Pag

Robinzonáda Pag

Robinsonáda rybářský domek ve městě Kolan na ostrově Pag je od moře vzdálený 7 m. V blízkosti se nachází písečná pláž.

Robinsonády Pašman
Robinzonáda Pašman

Robinzonské pobyty na ostrově Pašman najdete převážně v zátokách (Uvala) Čerenje Kobiljak Lađin Matuškovica Soline Sveti Ante Triluke Vitane Zuborovica Žinčena a v lokalitě Neviđane.